ختنه شایع‌ترین و قدیمی‌ترین عمل جراحی در جهان و بویژه ایران است. جراحی ختنه در حیطه تخصص ارولوژی می باشد که آشنایی کامل با آناتومی و عملکرد آلت تناسلی مردان از بدو تولد تا بلوغ و بزرگسالی را دارد. هر چند عمل ختنه به ظاهر ساده به نظر می‌رسد اما انجام غیر صحیح آن می‌تواند با نواقص و عوارض کوتاه مدت و بلند مدت از نظر ظاهری و عملکردی همراه باشد که بعضاً پایدار و غیرقابل جبران نیز می‌باشند و متاسفانه در معایناتی که به علتهای مختلف از جمله ناباروری و اختلالات عملکرد جنسی در مردان توسط متخصصان ارولوژی انجام می‌شود به تکرار شاهد آن هستیم.
اینجانب دکتر اکبر عابدی جراح و متخصص ارولوژی علاوه بر داشتن دانش کافی و آشنایی کامل با آناتومی و عملکرد آلت تناسلی مردان، با تجربه انجام بیش از دوازده هزار ختنه به روشهای مختلف، با درک کمبود تمرکز تخصصی واقعی در اين زمینه و همه مسایل و حواشى مربوط به آن در ایران، در جهت تمرکز بر پژوهش و آموزشی در زمینه ختنه و به روز رسانی تکنیک های جراحی ختنه همگام با سایر عمل‌های جراحی اقدام به راه اندازی مرکز تخصصی در زمینه جراحی ختنه نمودم.
در مرکز تخصصی ختنه اروپارس ابتدا معاینه دقیق و تخصصی اندام تناسلی نوزادان و شیرخواران انجام می‌شود و از عدم وجود ناهنجاری‌های تشخیص داده نشده در بدو تولد اطمینان حاصل می‌شود و در صورت عدم وجود موارد منع ختنه با ارزیابی آناتومی اندام تناسلی و دادن مشاوره به والدین روش انجام ختنه مشخص می‌شود. سپس بی‌حسی موضعی با تکنیک‌های اصولی و استفاده از داروهای کم عارضه و به مقدار مجاز با آرامش کامل انجام می‌شود. پس از اطمینان از بی‌حسی و بی‌دردی کامل، ختنه با وسایل کاملا استریل و تخصصی انجام می‌شود. ۲۰ دقیقه بعد از ختنه ویزیت مجدد جهت اطمینان انجام می‌شود. در پایان، اقدامات لازم جهت مراقبت‌های بعد از ختنه به والدین آموزش داده می‌شود. راه ارتباطی مطمئن با پزشک با ارايه تلفن همراه و پاسخگويى ٢٤،ساعته جهت رفع نگرانی و راهنمایی های لازم در روزهاى اوليه بعد از ختنه، در اختیار والدین قرار می‌گیرد آگاهی کامل قبل از هر تصمیم، ضامن آرامش و فردای روشن است.....
 

جهت تعیین وقت و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید